Merhaba.

Can Uğurlu, 1995 Erzincan doğumluyum ve doğduğum şehirde eğitim hayatıma devam ediyorum. Ufaklığımdan beri bilgisayar ile uğraştığım için internet ile de erken tanıştım haliyle. O günden bugüne zamanımın çoğu bilgisayar başında geçmekte. Son 2-3 yıldır ise kendimi bilişim sektörüne verdim ve bu sektörde devam ediyorum.

İnternet dünyası hakkında hemen hemen her konuda ufacık da olsa bir bilgiye sahibimdir. Bunun sebebi ise üstte belirttiğim üzere bilgisayar ve internet ile erken tanışmam. Her insan gibi her anım verimli geçmediğinden ötürü oyunlarla da aram iyidir. Son zamanlar her ne kadar zaman bulamasamda iyi bir League of Legends oyuncusu olduğumu düşünüyorum. LOL ilk MOBA deneyimim oldu ayrıca.

Sayısız bloğum oldu. Günlük yüzlerce hatta binlerce tekil kişiye ulaştığım zamanlar oldu. Her bloğumda kullanıcı odaklı çalıştım ve başarılı oldum. Tam bilişimden çekilirken böyle kişisel bir blog oluşturmak istedim. Adı üzerinde kişisel blog olduğu için hem kendimden hem de tecrübelerimden oluşan yazılar olacak. Tamamen kullanıcı odaklı şeyler paylaşmayı amaçlıyorum. Bir kullanıcı yazıma ulaştığında istediğini alıp gitmeli. Standart bloglar gibi bilmediğim ve tecrübe edinmediğim konularda yazmak yerine tamamen çözüm odaklı içerikler oluşturmayı planlıyorum. Şuan asla kar amacı gütmüyorum. İleride dört rakamlı tekil hitlere ulaştığımda düşünebilirim.

Şuanlık bu sayfayı fazla uzatmak istemiyorum. Şimdilik bu kadar. Her türlü iletişim için aşağıda bulunan e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

E-Posta: mert@canugurlu.com.tr